В Угорщині заявили, що РПЦ передала їй українських полонених

В Угорщині заявили, що РПЦ передала їй групу українських військовополонених. Про це 9 червня повідомило видання ATV із посиланням на віцепрем'єр-міністра Угорщини у церковних справах Жолта Шем'єна.

"Російська православна церква заявила, що "з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила... групу українських військовополонених закарпатського походження, які брали участь у бойових діях, було перевезено в Угорщину", - заявило видання.

Йдеться про передачу 11 українців. Шем'єн відмовився від коментарів, посилаючись на "інтереси справи і народу", але підтвердив сам факт цієї передачі.

"Це мій людський і патріотичний обов'язок", - сказав він і додав:

"Це жест РПЦ стосовно Угорщини, і що ці люди зобов'язані їй своєю свободою".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна змогла повернути з полону 106 воїнів, які брали участь у боях під Бахмутом.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті