У центрі Донецька після "прильоту" горить будівля "залізничної адміністрації"

У центрі тимчасово окупованого Донецька вранці 7 листопада сталася сильна пожежа в будівлі "залізничної адміністрації" (до окупації тут розташовувалося Управління Донецької залізниці). Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.

Окупаційна влада звинуватила у пожежі українських військових, які нібито обстріляли будівлю.

Повідомляється, що "у зв'язку з ліквідацією наслідків обстрілу будівлі залізничної адміністрації тимчасово призупинено рух тролейбусного маршруту №2". 

"Замість нього запущено тимчасовий автобусний маршрут "Палац одруження" - "Ж/Д вокзал", - повідомляє окупаційна влада.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті