У Сватовому було чути вибухи, є інформація про знищення залізничного й автомобільного мостів – ЗМІ

У окупованому Сватовому в ніч на 8 жовтня було чути вибухи, місцеві мешканці повідомляють про знищення мостів – автомобільного й залізничного. Про це повідомило видання "Телегазета" на своїй сторінці у Facebook "Старобільські новини" 8 жовтня.

"Місцеві чати пишуть про вибухи, що відбулись уночі з 7 на 8 жовтня, – пише видання. – Ймовірно, було знищено залізничний та автомобільний мости".

Уточнюється, що місцеві мешканці також повідомлялось про проблеми з електро- й газопостачанням.

"Також є інформація, що окупанти спішно виносили награбоване з домівок до машин", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що росіяни замінували об’єкти інфраструктури у Сватовому та закликають людей самостійно евакуюватися.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті