У США готують санкції проти одного з найбагатших олігархів росії - ЗМІ

У США планують ввести персональні та фінансові санкції проти одного з найбагатших людей росії Володимира Потаніна. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на заяви офіційних осіб, - повідомляє 24 канал.

Також під них потраплять й кілька членів російського уряду.

У ЗМІ зазначають, що нові санкції будуть накладені не лише на Володимира Потаніна, а й на його дружину. Також вони будуть накладені на яхту, якою володіє подружжя.

Не оминуть санкції й деякі з фінансових компаній олігарха. Зокрема, мовиться про: інвестиційну холдингову компанію "Інтеррос", "Росбанк", який олігарх придбав на початку 2022 року.

Також у виданні зазначається, що Потанін є основним акціонером одного з найбільших у світі виробників паладію та рафінованого нікелю ГМК "Норільський нікель". Однак ця компанія, хоча і є джерелом значних особистих доходів олігарха, під дію санкцій не потрапить. Річ у тому, що вона дуже значуща для ринку металів.

Ба більше, за словами одного з чиновників, пом’якшити будь-який потенційний глобальний економічний вплив санкцій на "Норнікель" було б складно. Саме тому цю компанію вирішили виключити зі списку санкцій.

"Уряди борються над тим, яким чином запровадити санкції проти деяких російських бізнесменів та їхніх активів, і як це зробити, не спричинивши небажаних економічних наслідків, наприклад, не зруйнувавши товарні ринки чи ланцюжки поставок для західних компаній", – пояснили у The Wall Street Journal.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті