У Північній Кореї почали шити зимову форму для російських окупантів

Низка фабрик у Північній Кореї вже залучені до пошиття зимової форми для російських військових, матеріали для чого надає росія. Про це повідомляє Radio Free Asia, посилаючись на інформацію від своїх джерел у КНДР, - пише "Європейська правда".  

За цими даними, шити форму для російських військових почали щонайменш три фабрики у Пхеньяні та неуточнена кількість - в інших місцях. Йдеться про безпосередньо форму, білизну та взуття, сировину для яких надає росія. Далі їх мають залізницею відправляти до росії через вузький перешийок, що сполучає країни - шляхом, який на початку листопада "розморозили" після восьмимісячної паузи через пандемію коронавірусу.

Фабрика у Моранбонгу (Пхеньян) нібито шиє форми вже майже місяць, у великих обсягах.

Про правдоподібність цієї інформації може свідчити заява російського посольства у КНДР кілька тижнів тому про те, що росія "зацікавлена купувати одяг та взуття" з Північної Кореї. 

Резолюція ООН 2375 від вересня 2017 року забороняє Північній Кореї будь-який експорт виробів текстильної промисловості.

Співрозмовник пояснив, що Північній Кореї вигідна така співпраця для отримання іноземної валюти, особливо після вимушеної паузи через пандемію коронавірусу. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті