У СБУ розповіли про 100 українських телеграм-каналів, які спонсорує росія

Служба безпеки України розповіла про популярні українські телеграм-канали, які насправді фінансуються росією. Про це повідомляє прес-служба СБУ 15 липня.

За словами силовиків, дані канали використовуються для поширення "зради" та розхитування суспільства. Загалом вони є одним з елементів російської інформаційної війни проти України.

"Також відзначаємо, що низка цих каналів для власної розкрутки замовляє рекламу в українських пабліках. Звертаємо увагу власників і редакторів всіх українських видань, що підтримка таких ресурсів є пособництвом ворогу та буде переслідуватися відповідно до законодавства", - повідомили у СБУ.

У результаті українців просять не довіряти інформації, яку поширюють ці телеграм-канали, а також загалом уникати їх.

Нагадаємо, що в Україні створили базу російських пропагандистів: їх там уже 1800.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті