У СБУ розповіли про 100 українських телеграм-каналів, які спонсорує росія

Служба безпеки України розповіла про популярні українські телеграм-канали, які насправді фінансуються росією. Про це повідомляє прес-служба СБУ 15 липня.

За словами силовиків, дані канали використовуються для поширення "зради" та розхитування суспільства. Загалом вони є одним з елементів російської інформаційної війни проти України.

"Також відзначаємо, що низка цих каналів для власної розкрутки замовляє рекламу в українських пабліках. Звертаємо увагу власників і редакторів всіх українських видань, що підтримка таких ресурсів є пособництвом ворогу та буде переслідуватися відповідно до законодавства", - повідомили у СБУ.

У результаті українців просять не довіряти інформації, яку поширюють ці телеграм-канали, а також загалом уникати їх.

Нагадаємо, що в Україні створили базу російських пропагандистів: їх там уже 1800.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті