У Саратовській області РФ підпалили військкомат (ФОТО)

У Саратовській області РФ невідомі підпалили військкомат. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Пожежа виникла у будівлі військового комісаріату у селі Івантіївка на вулиці Кооперативній.

"Підпалити намагалися кабінет чергового - там знайшли пластикову пляшку із залишками бензину і, ймовірно, масла", - пишуть росЗМІ.

Зазначається, що пожежу вдалося загасити до того, як вона перейшла до інших приміщень, але кабінет сильно постраждав від вогню.

Наразі російська поліція шукає паліїв.

Як повідомлялося раніше, з початку російського вторгнення в Україну на території РФ почастішали випадки підпалів військкоматів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті