В росії розповіли про проєкт залізниці до Криму через окуповані території України

Віцепрем'єр РФ Марат Хуснуллін заявив, що проєкт нової залізниці, яка, за задумом росіян, може з'єднати Ростовську область і окупований Крим через "нові" регіони, перебуває в розробці, - пишуть 15 листопада росЗМІ.

"Ще з часів Радянського Союзу у нас залізниця була в Крим через нові території. Сьогодні частина цієї дороги знаходиться на безпечній відстані від лінії зіткнення, частина дороги проходить ближче до лінії зіткнення. Тому ми зараз опрацьовуємо ці питання", - сказав Хуснуллін.

Російська влада розглядає проектовану дорогу як альтернативний маршрут для залізничного транспорту через "нові" території, уточнив Хуснуллін. "Такі питання опрацьовуються, але остаточного рішення поки що немає", - сказав він.

Як повідомлялося, про початок будівництва залізниці, яка, як припускають росіяни, з'єднає Ростов-на-Дону й окупований Крим через Бердянськ і Маріуполь, на початку листопада повідомив гауляйтер окупованої частини Запорізької області Євген Балицький. Він каже, що спорудження однієї гілки навіть без електричної тяги дасть змогу розв'язати "завдання військових" і вивезення зерна, "залізної руди, брухту, вугілля і багатьох елементів, які нам сьогодні треба зв'язати з великою землею". Він також сказав, що такий шлях потрібен і тому, що дорога через Кримський міст далека, а сам міст "є об'єктом підвищеної небезпеки".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті