У РФ не публікуватимуть списки загиблих у Макіївці окупантів, щоб "іноземні розвідники" не здогадалися

У РФ не публікуватимуть списки загиблих у Макіївці в ніч проти 1 січня окупантів, нібито щоб не дати приводу для провокаційних дій "іноземних розвідок". Про це повідомив військком Самарської області Олексій Вдовін, – пишуть регіональні ЗМІ.

"Ні, списки публікуватися не будуть. Інформація про загиблих є у військкоматах, і вона доводитиметься персонально", - заявив він.

За версією Вдовина, списки імен у вільному доступі можуть бути використані "іноземними розвідками для проведення провокаційних дій щодо родичів загиблих".

Петиція руху "Самара проти війни" з вимогою опублікувати імена солдатів, які загинули в Макіївці, набрала понад 50 тисяч підписів. Проте влада відмовляється назвати їх поіменно, побоюючись назвати точну кількість "двохсотих". Офіційно в МО РФ говорять про 89 загиблих. Неофіційно може йтися від 400 до 600 знищених окупантів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті