У ОП пообіцяли надати росії гарантії безпеки в обмін на відмову від ЯЗ

Україна погодиться надати росії "гарантії безпеки" лише за умови, що москва повністю відмовиться від ядерної зброї. Про це у Twitter написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк 5 грудня.

"У річницю Будапештського меморандуму тема "колективних гарантій для РФ" виглядає інтригуюче. Але якщо москві це справді потрібно... Україна може гарантувати безпеку росії в обмін на повну відмову москви від ядерної зброї. Підписати договір можна в одному місті - Будапешті, Угорщина" , - пише Подоляк.

Нагадаємо, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова забезпечити росії гарантії безпеки, проте за умови виконання кількох умов.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті