В ООН запросили 5,6 мільярди доларів на гуманітарну допомогу українцям

На гуманітарну допомогу українцям в ООН запросили 5,6 мільярда доларів. Про це повідомив сайт "Новини ООН".

"У середу ООН та її партнери звернулися із закликом до міжнародної спільноти виділити 5,6 млрд доларів на підтримку українців, які постраждали внаслідок війни, у 2023 році, – сказано у повідомленні. – 3,9 млрд буде витрачено на надання продовольчої, медичної та грошової допомоги 11 мільйонам українців, які залишились у країні і потребують допомоги".

Уточнюється, що ще 1,7 млрд піде на підтримку українських біженців. Ці кошти надійдуть до 10 країн, на території яких зараз перебуває понад 4 мільйони переселенців із України. Це Болгарія, Чехія, Румунія, Молдова, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Польща та Словаччина.

Раніше повідомлялося, що Рада безпеки ООН проведе 24 лютого дебати до роковин вторгнення росії в Україну.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті