В окупованих Первомайську, Молодіжному й Ірміному на Луганщині вночі були зафіксовані прильоти

В окупованих містах Луганської області Первомайську, Молодіжному й Ірміно зафіксовані прильоти в ніч на 5 червня. Про це повідомили "мер" Первомайська Сергій Колягін та журналіст Олексій Артюх у Телеграм 5 червня.

"Вночі були прильоти в окупованих Ірміному, Молодіжному та Первомайську Луганської області, – написав Артюх. – Ворожі ресурси заявляють, що, ймовірно, насипали з HIMARS. Про те, що було гучно, повідомляють також користувачі соціальних мереж".

Колягін повідомив, що "Первомайський міський округ" за ніч обстріляли тричі, "жертв і постраждалих серед мирного населення немає", є руйнування.

Інформація про жертви серед окупантів відсутня.

Раніше окупанти повідомили, що їхній міфічний "СЦКК" припиняє фіксувати "злочини України" на захопленій Луганщині.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті