В окупованих Первомайську, Молодіжному й Ірміному на Луганщині вночі були зафіксовані прильоти

В окупованих містах Луганської області Первомайську, Молодіжному й Ірміно зафіксовані прильоти в ніч на 5 червня. Про це повідомили "мер" Первомайська Сергій Колягін та журналіст Олексій Артюх у Телеграм 5 червня.

"Вночі були прильоти в окупованих Ірміному, Молодіжному та Первомайську Луганської області, – написав Артюх. – Ворожі ресурси заявляють, що, ймовірно, насипали з HIMARS. Про те, що було гучно, повідомляють також користувачі соціальних мереж".

Колягін повідомив, що "Первомайський міський округ" за ніч обстріляли тричі, "жертв і постраждалих серед мирного населення немає", є руйнування.

Інформація про жертви серед окупантів відсутня.

Раніше окупанти повідомили, що їхній міфічний "СЦКК" припиняє фіксувати "злочини України" на захопленій Луганщині.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті