Окупанти повідомили, що їхній міфічний "СЦКК" припиняє фіксувати "злочини України" на захопленій Луганщині

Окупанти повідомили, що їхній "Спільний центр з контролю і координації режиму припинення вогню" ("СЦКК") припиняє фіксувати наслідки обстрілів на захопленій території Луганської області з 1 червня. Про це так званий "СЦКК" повідомив у Телеграм 2 червня.

"Рішенням командування 2 АК, з 1 червня 2023 р. рредставництво "ЛНР" у СЦКК припинило фіксацію наслідків воєнних злочинів України", – ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що терористичні "ДНР/ЛНР" після відходу в грудні 2017 року російських офіцерів заявили про створення власних "представництв" при Спільному центрі з контролю і координації режиму припинення вогню і виявили бажання співпрацювати з місією ОБСЄ. Офіційно жодних представництв терористичних "республік" у Спільному центрі не було. У звітах СММ ОБСЄ їх називали "членами збройних формувань із пов'язками СЦКК". Пізніше "представництва" заявили, що змінюють свій формат і відтепер називатимуться "представництвами у Спільному центрі контролю та координації ("СЦКК") питань, пов'язаних із воєнними злочинами України". Жодного "спільного центру" з цих "питань" не існує.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті