В окупованих Мелітополі та Бердянську з ранку лунають гучні вибухи

Гучні вибухи лунають від самого ранку 11 грудня в окупованих Мелітополі та Бердянську Запорізької області. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

Пабліки стверджують, що мешканці Мелітополя чули в районі залізничного вокзалу вже більше п’яти вибухів. Вони лунали близько півгодини, і люди відчули їх у своїх домівках. 

Водночас бердянці повідомляють про щонайменше 20 гучних звуків в місті та за його межами. Місцеві пишуть, що вибухи продовжуються, вони незвично гучні. Чутно навіть у приміщенні.

Телеграм-канали зазначають, що вибухи, які чують жителі в окупованих містах, схожі на навчання або детонацію. Відрізняються від звичайних тим, що занадто потужні. 

Водночас мер Мелітополя Іван Федоров підтвердив інформацію про серію ранкових вибухів, додавши, що їх було чутно в різних районах міста.

Як повідомлялося, у Бердянську після потужного вибуху окупанти перекрили рух на одній з вулиць.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті