У Бердянську після потужного вибуху окупанти перекрили рух на одній з вулиць

Потужний вибух пролунав в окупованому Бердянську Запорізької області вранці 6 грудня. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у Телеграмі.

"О 5.15 в місті пролунав гучний вибух, який чуло кілька мікрорайонів. Після цього окупанти перекрили рух поблизу Вічного вогню – наразі не пропускають навіть пішоходів", - йдеться у дописі.

Бердянці в соцмережах уточнили, що вибуху передував гучний звук прольоту ракети, який чули мешканці мікрорайонів "Ліски", "Азмол" та "Нагірна частина".

Як повідомлялося, на окупованому Запоріжжі роботу і зарплату має лише 25% працездатного населення, бо промисловість не працює.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті