В окупованих Мелітополі та Бердянську з ранку лунають гучні вибухи

Гучні вибухи лунають від самого ранку 11 грудня в окупованих Мелітополі та Бердянську Запорізької області. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

Пабліки стверджують, що мешканці Мелітополя чули в районі залізничного вокзалу вже більше п’яти вибухів. Вони лунали близько півгодини, і люди відчули їх у своїх домівках. 

Водночас бердянці повідомляють про щонайменше 20 гучних звуків в місті та за його межами. Місцеві пишуть, що вибухи продовжуються, вони незвично гучні. Чутно навіть у приміщенні.

Телеграм-канали зазначають, що вибухи, які чують жителі в окупованих містах, схожі на навчання або детонацію. Відрізняються від звичайних тим, що занадто потужні. 

Водночас мер Мелітополя Іван Федоров підтвердив інформацію про серію ранкових вибухів, додавши, що їх було чутно в різних районах міста.

Як повідомлялося, у Бердянську після потужного вибуху окупанти перекрили рух на одній з вулиць.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті