В окупованому Рубіжному на Луганщині вибухнув газ, окупанти привезли телевізійників – соцмережі

У Рубіжному в Луганській області в одному з житлових будинків вибухнув газ, окупанти спробували списати це на приліт і привезли телевізійників 17 лютого. Про це повідомив Телеграм-канал "Rubizhne_1896" 18 лютого.

"Інформація про вчорашній вибух", – сказано в повідомленні Телеграм-каналу.

"У Рубіжному прильоту не було, вибухнув газ, – йдеться у скріншоті повідомлення місцевих мешканців. – Усі вікна цілі в сусідніх квартирах, це точно не приліт. Але відео знімали ТВ".

Раніше були опубліковані фото, які демонструють, як окуповане Рубіжне виглядає майже через рік після початку активних бойових дій.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті