В окупованому Рубіжному на Луганщині вибухнув газ, окупанти привезли телевізійників – соцмережі

У Рубіжному в Луганській області в одному з житлових будинків вибухнув газ, окупанти спробували списати це на приліт і привезли телевізійників 17 лютого. Про це повідомив Телеграм-канал "Rubizhne_1896" 18 лютого.

"Інформація про вчорашній вибух", – сказано в повідомленні Телеграм-каналу.

"У Рубіжному прильоту не було, вибухнув газ, – йдеться у скріншоті повідомлення місцевих мешканців. – Усі вікна цілі в сусідніх квартирах, це точно не приліт. Але відео знімали ТВ".

Раніше були опубліковані фото, які демонструють, як окуповане Рубіжне виглядає майже через рік після початку активних бойових дій.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті