В окупованому Рубіжному на Луганщині вибухнув газ, окупанти привезли телевізійників – соцмережі

У Рубіжному в Луганській області в одному з житлових будинків вибухнув газ, окупанти спробували списати це на приліт і привезли телевізійників 17 лютого. Про це повідомив Телеграм-канал "Rubizhne_1896" 18 лютого.

"Інформація про вчорашній вибух", – сказано в повідомленні Телеграм-каналу.

"У Рубіжному прильоту не було, вибухнув газ, – йдеться у скріншоті повідомлення місцевих мешканців. – Усі вікна цілі в сусідніх квартирах, це точно не приліт. Але відео знімали ТВ".

Раніше були опубліковані фото, які демонструють, як окуповане Рубіжне виглядає майже через рік після початку активних бойових дій.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті