Окуповане Рубіжне майже через рік після початку активних бойових дій - це суцільні руїни

Майже за рік, який минув з початку повномасштабного російського вторгнення, Рубіжне на Луганщині перетворилось на руїни. Відповідні фото розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 13 лютого.

"Рубіжне. Лютий. Окупація", – написав Артюх.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Рубіжному на Луганщині "прилетіло" в будівлю панчішної фабрики, де базувались окупанти.

Також раніше повідомлялось, що окупанти застрелили мешканця Рубіжного на Луганщині й викинули тіло. Ще кілька трупів цивільних знайшли в гаражному кооперативі.

https://www.ostro.org/news/okupanty-zastrelyly-meshkantsya-rubizhnogo-na-luganshhyni-j-vykynuly-tilo-shhe-kilka-trupiv-i403760

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті