В окупованому Рубіжному на Луганщині ракетами знищено пункт управління ворога – соцмережі

У Рубіжному Луганської області на колишній панчішній фабриці ракетами знищено пункт управління ворога 13 квітня. Про це повідомив Телеграм-канал "Луганщина оперативна" 14 квітня.

"Рубіжне, Луганська область. Вчора з 19:00 до 20:00 було знищено пункт управління ворога, який знаходився на колишній панчішній фабриці", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що по пункту управління загалом прилетіло понад 10 ракет.

Раніше з посиланням на окупаційні джерела повідомлялось про приліт трьох ракет HIMARS у Сватове: жертв серед цивільних немає, про жертви серед військових мовчать.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті