Окупанти повідомляють про приліт трьох ракет HIMARS у Сватове: жертв серед цивільних немає, про жертви серед військових мовчать

Російські окупанти повідомили про три прильоти HIMARS у Сватове на Луганщині о 6:30 13 квітня. Відповідна інформація з'явилася в окупаційних ЗМІ.

"Жертв серед мирних громадян під час обстрілу Сватового, за попередніми даними, немає", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що влучання були в будівлю місцевої "лікарні" (медустанови Луганщини перепрофільовані на військові госпіталі для російських військових – "ОстроВ"). Про жертви серед військових окупаційні ЗМІ інформації не опублікували.

Раніше повідомлялось про приліт двох ракет HIMARS у селище Троїцьке на Луганщині, де "лікувалося" близько 400 окупантів.

Раніше також повідомлялося, що в Троїцькому на Луганщині рашисти збільшили кількість місць у шпиталі вдвічі – до 400 ліжко-місць.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті