Рашисти повідомляють про приліт двох ракет HIMARS у селище Троїцьке на Луганщині, де "лікувалось" близько 400 окупантів

Окупаційні джерела 30 березня повідомили про приліт двох ракет HIMARS у селище Троїцьке Луганської області, де, за даними Генштабу ЗСУ, відкрито шпиталь для рашистів на 400 ліжко-місць.

"Зафіксовано обстріл: 11:10 н. п. Троїцьке (ЛНР) із застосуванням РСЗВ HIMARS (2 ракети)", – заявляють окупанти.

Раніше повідомлялось, що в Троїцькому на Луганщині рашисти збільшили кількість місць у шпиталі в два рази – до 400 ліжко-місць.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті