В окупованому Первомайську подача води жителям знову відкладається

Жителі окупованого Первомайська Луганської області залишатимуться без води ще щонайменше приблизно тиждень. Про це повідомив окупаційний "мер" міста Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 6 грудня.

"Аварію на насосній станції усунуто, триває заповнення водоводу... На ці заходи піде 4-5 днів, ще доба - на те, щоб вода дійшла до насосної станції "Макаренко", - написав Колягін.

Він уточнив, що потім знадобиться ще близько двох діб на заповнення резервуара, і тільки після цього стане можливим подача води безпосередньо населенню.

Раніше повідомлялося, що в Первомайську закінчилася вода, а з нею й оптимізм окупантів: "мер" пророкує довгий ремонт і забір води з систем опалення.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті