В окупованому Первомайську подача води жителям знову відкладається

Жителі окупованого Первомайська Луганської області залишатимуться без води ще щонайменше приблизно тиждень. Про це повідомив окупаційний "мер" міста Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 6 грудня.

"Аварію на насосній станції усунуто, триває заповнення водоводу... На ці заходи піде 4-5 днів, ще доба - на те, щоб вода дійшла до насосної станції "Макаренко", - написав Колягін.

Він уточнив, що потім знадобиться ще близько двох діб на заповнення резервуара, і тільки після цього стане можливим подача води безпосередньо населенню.

Раніше повідомлялося, що в Первомайську закінчилася вода, а з нею й оптимізм окупантів: "мер" пророкує довгий ремонт і забір води з систем опалення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті