В окупованому Перевальську повідомляють про "приліт ракети" та жертви

Окупанти "ЛНР" повідомляють про "ракетний обстріл" автостанції "Алчевськ АС-1" у Перевальську, внаслідок якого загинули та постраждали люди. Про це сьогодні, 12 березня, пишуть сепаратистські ЗМІ.

За їхньою інформацією, загинули троє та поранення різного ступеня тяжкості отримали ще 9 осіб.

Так званий "глава" окупаційної "адміністрації" Перевальського району Віталій Михайлов повідомив, що "пошкодження отримали найближчі до місця падіння ракети житлові будинки, дві автозаправні станції, а також цивільні автомобілі".

"Це дуже жваве перехрестя, район автовокзалу. Били шрапнеллю, яка спрямована виключно на живу силу... тут немає жодних військових частин, жодних військових машин", - цитує Михайлова пропагандистське російське ТАРС.

Відзначимо, що бойові дії з лютого 2022 року разом з росією розпочали й продовжують вести бойовики квазіутворення "ЛНР", з ціллю повного захоплення української Луганської області.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті