В окупованому Мелітополі для трудових мігрантів із Середньої Азії відкрився "Центр тестування іноземних громадян"

В окупованому Мелітополі відкрився "Центр тестування іноземних громадян". Сюжет про це показали по місцевому телебаченню.

Повідомляють, що іноземці в цьому Центрі складатимуть комплексний іспит на знання російської мови, історії та законів РФ. За умови успішного складання іспиту іноземним громадянам видаватимуть "сертифікати". 

Цей "документ" дасть змогу легалізувати перебування іноземців на окупованих територіях, отримати "посвідку на проживання" та "право" на роботу в непідконтрольній частині Запорізької області.

"Центр тестування іноземних громадян" функціонуватиме на базі "Мелітопольського державного університету". 

Як повідомлялося раніше, російські окупанти як дешеву робочу силу завозять на анексовані території України громадян республік Середньої Азії.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті