В окупованому Маріуполі пролунали потужні вибухи - Андрющенко

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області пролунало кілька вибухів. Про це 16 липня в Telegram повідомив радник мера Петро Андрющенко.

"Маріуполь. Приморський район. Черемушки і селище Моряків. Дуже голосно", - повідомив він.

За словами Андрющенка, у місті чути роботу ППО росіян. Однак, незважаючи на це, там "відбувається щось дуже приємне".

Подробиць про те, що саме стало метою "прильотів", поки що немає. Також наразі невідомі і їхні наслідки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Луганську цього ранку прогримів вибух.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті