В окупованому Маріуполі чути вибухи, у місті виникла пожежа

У середу, 6 грудня, у тимчасово окупованому Маріуполі у двох районах лунали вибухи, також в районі комбінату ім. Ілліча почалася пожежа. Про це повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Маріуполь. Гучно. Центральний та Кальміуський район відчувають прихід Святого Миколя на День ЗСУ. Деталі з'ясовуємо", - написав він, додавши, що окупанти вже вигадали так звану "роботу ВКС" замість "роботи ППО".

Також Андрющенко повідомив, що окрім вибухів, в Маріуполі, неподалік від ММК ім. Ілліча, почалась пожежа.

"Здавалось, до чого тут сьогодняшні вибухи?" - риторично питається Андрющенко, додаючи відео.

Як повідомлялося, у Маріуполі фіксується нестандартне переміщення військової техніки окупантів. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті