"Русні - як тарганів". У Маріуполі фіксується нестандартне переміщення військової техніки окупантів - Андрющенко

Протягом п’ятниці – суботи у Маріуполі фіксується нестандартне перекидання підрозділів російської військової техніки з Бердянського напрямку через Мангуш / Маріуполь на півдні Донецької області. Про це повідомив у Телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

За його словами, перекидання йде колонами в супроводі військової поліції. 

"Відверто один підрозділ – одна колона (жива сила, їх мотлох та БК)", - зазначив Анрющенко. 

Як вказує радник мера, також хафіксовано нове поповнення в таборах окупантів на узбережжі Маріупольського району. 

"Фіксуємо наявність військових азійської зовнішності ("наші" кажуть– буряти для спрощення опису), які не володіють російською. Дивні племена", - зазначив Андрющенко. 

За його словами, велика колона окупантів прибула з росії через місто в бік Бердянська у супроводі та із забезпеченням безпеки проїзду.

Також, як зазначає радник мера Маріуполя, вночі 3 грудня прибуло посилення Росгвардії з числа кадирівців, а попереднє поповнення розміщується на території ММК ім. Ілліча.

"У підсумку основна тенденція в перекиданні саме підкріплення / посилення зберігається Мар’їнка/Авдіївка/Бахмут. Тобто північ Донецької області. Судячі з переміщення боєздатності (принаймні частково) на цьому напрямку підтримуються не просто мобілізованими з таборів, але з інших ділянок фронту. У той самий час активно накопичуються чергові резерви в таборах підготовки в Маріупольському районі. Русні як тарганів – не меншає, лише змінюється вік та етнос", - написав Андрющенко. 

Нагадаємо, 2 грудня у Маріуполі пролунав вибух на базі окупантів. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті