"Русні - як тарганів". У Маріуполі фіксується нестандартне переміщення військової техніки окупантів - Андрющенко

Протягом п’ятниці – суботи у Маріуполі фіксується нестандартне перекидання підрозділів російської військової техніки з Бердянського напрямку через Мангуш / Маріуполь на півдні Донецької області. Про це повідомив у Телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

За його словами, перекидання йде колонами в супроводі військової поліції. 

"Відверто один підрозділ – одна колона (жива сила, їх мотлох та БК)", - зазначив Анрющенко. 

Як вказує радник мера, також хафіксовано нове поповнення в таборах окупантів на узбережжі Маріупольського району. 

"Фіксуємо наявність військових азійської зовнішності ("наші" кажуть– буряти для спрощення опису), які не володіють російською. Дивні племена", - зазначив Андрющенко. 

За його словами, велика колона окупантів прибула з росії через місто в бік Бердянська у супроводі та із забезпеченням безпеки проїзду.

Також, як зазначає радник мера Маріуполя, вночі 3 грудня прибуло посилення Росгвардії з числа кадирівців, а попереднє поповнення розміщується на території ММК ім. Ілліча.

"У підсумку основна тенденція в перекиданні саме підкріплення / посилення зберігається Мар’їнка/Авдіївка/Бахмут. Тобто північ Донецької області. Судячі з переміщення боєздатності (принаймні частково) на цьому напрямку підтримуються не просто мобілізованими з таборів, але з інших ділянок фронту. У той самий час активно накопичуються чергові резерви в таборах підготовки в Маріупольському районі. Русні як тарганів – не меншає, лише змінюється вік та етнос", - написав Андрющенко. 

Нагадаємо, 2 грудня у Маріуполі пролунав вибух на базі окупантів. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті