В окупованому Луганську підірвали автівку колаборанта - "депутата ЛНР" Попова. В місті зник мобільний зв'язок - ЗМІ

Автівку, в якій знаходився колаборант - "депутат ЛНР" Олег Попов підірвали в окупованому Луганську 6 грудня. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомили окупаційні ЗМІ й Телеграм-канал "Трибун. Схід"

"За попередньою інформацією, автівку підірвали. Всередині знаходився депутат так званої "ЛНР" Олег Попов. Окупаційні ЗМІ повідомляють, що Попова поранено", - пише "Трибун. Схід". 

Зазначається, що після цього в Луганську зник мобільний зв'язок.

"Олег Попов - ексдепутат Луганської районної ради від КПУ.  Він брав участь у захопленні будівлі СБУ в Луганську. В жовтні 2014 став співзасновником організації "Комуністи Луганщини". 19 вересня 2022 з’явилася інформація про ліквідацію Попова російськими спецслужбами, яку пізніше спростували. Також відомо, що він брав участь у знищенні міста Попасна", - пише також "Трибун. Схід".

 

Раніше повідомлялось, що СтратКом ЗСУ підтвердив атаку українських сил по складах паливних матеріалів у тимчасово окупованому Луганську

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті