В окупованому Луганську гучно - соцмережі

Кілька вибухів пролунало в окупованому Луганську ввечері 20 лютого. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали та джерело "ОстроВа" - місцева мешканка. 

"В окупованому Луганську гучно, повідомляють місцеві інформаційні джерела. Попередньо, звуки є результатом роботи російської ППО. За словами місцевих, вже пролунало три вибухи", - пише "Трибун. Схід".

"Доволі галасливий вечір у Луганську та ЛНР. Гадати про характер звуків не будемо, проте інформації про події на землі - немає", - пише Телеграм-канал "МЛНР Live" о 19:56.

Раніше повідомлялось, що ФСБ звинуватила у шпигунстві на користь СБУ і затримала батька і сина з Новоайдара на Луганщині.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті