В окупованому Луганську гучно - соцмережі

Кілька вибухів пролунало в окупованому Луганську ввечері 20 лютого. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали та джерело "ОстроВа" - місцева мешканка. 

"В окупованому Луганську гучно, повідомляють місцеві інформаційні джерела. Попередньо, звуки є результатом роботи російської ППО. За словами місцевих, вже пролунало три вибухи", - пише "Трибун. Схід".

"Доволі галасливий вечір у Луганську та ЛНР. Гадати про характер звуків не будемо, проте інформації про події на землі - немає", - пише Телеграм-канал "МЛНР Live" о 19:56.

Раніше повідомлялось, що ФСБ звинуватила у шпигунстві на користь СБУ і затримала батька і сина з Новоайдара на Луганщині.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті