В окупованому Луганську гучно лунають заклики вступати до руху "Жовта стрічка" й чекати на ЗСУ

Заклики вступати до руху "Жовта стрічка" й чекати на ЗСУ гучно пролунали на вулицях Луганська, окупованого з 2014 року, 9 вересня. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал руху "Жовта стрічка". "Останній день Луганську в окупації. У місті поблизу центрального ринку активісти руху "Жовта стрічка" розмістили колонку. Прислухайтесь і почуєте заклики вступати до руху та чекати на ЗСУ! З днем народження, Луганськ!" – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що в окупованому Луганську на честь Дня Незалежності України активісти "Жовтої Стрічки" включили гімн України в публічних місцях.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті