В окупованому Луганську на честь Дня Незалежності України активісти "Жовтої Стрічки" включили гімн України в публічних місцях

Гімн України лунає в Луганську 24 серпня на честь Дня Незалежності України. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал руху "Жовта Стрічка".

"Активісти руху "Жовта Стрічка" вирішили привітати жителів Луганська особливим чином, – сказано в повідомленні. – Сьогодні ми встановили обладнання на зупинках громадського транспорту, та люди почули гімн своєї Батьківщини. З Днем Незалежності!".

Раніше повідомлялось, що до руху "Жовта Стрічка" приєднались ще 30 активістів з Луганська: готують акції спротиву й нагадують окупантам, що це – українська земля.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті