В окупованому Криму зростає кількість важких ускладнень від алкоголізму

У тимчасово окупованому РФ Криму зростає кількість важких ускладнень від алкоголізму. Про це заявила головний позаштатний психіатр-нарколог так званого "МОЗ Криму" Марина Шоренко, повідомляють росЗМІ.

За її словами, загальна кількість кримчан, які сильно п'ють, за останні роки загалом не змінилася, але дещо збільшився відсоток залежних жінок.

За словами Шоренко, якщо раніше такі згубні для людини процеси спостерігалися у залежних людей 50-60 років, то тепер хвороба "помолодшала".

"Що стосується основного віку людей, у яких виникають ускладнені форми, то він досить молодий: 35 - 40 років. Тобто, зараз тенденція зсунулася".

Раніше окупаційне "міжрегіональне управління Росспоживнагляду по Криму і Севастополю" повідомило, що від початку 2023 року в Криму було зареєстровано 120 випадків гострих отруєнь алкогольною продукцією, яка містить етиловий спирт і етанол, із них 83 випадки закінчилися летальним результатом. 

Нагадаємо, в росії визнали, що населення багатьох регіонів страждає на "алкоголізм і алкогольні психози". 

Як повідомлялося, значна частина російських втрат на війні пов'язана з алкоголем. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті