В окупованому Криму зростає кількість важких ускладнень від алкоголізму

У тимчасово окупованому РФ Криму зростає кількість важких ускладнень від алкоголізму. Про це заявила головний позаштатний психіатр-нарколог так званого "МОЗ Криму" Марина Шоренко, повідомляють росЗМІ.

За її словами, загальна кількість кримчан, які сильно п'ють, за останні роки загалом не змінилася, але дещо збільшився відсоток залежних жінок.

За словами Шоренко, якщо раніше такі згубні для людини процеси спостерігалися у залежних людей 50-60 років, то тепер хвороба "помолодшала".

"Що стосується основного віку людей, у яких виникають ускладнені форми, то він досить молодий: 35 - 40 років. Тобто, зараз тенденція зсунулася".

Раніше окупаційне "міжрегіональне управління Росспоживнагляду по Криму і Севастополю" повідомило, що від початку 2023 року в Криму було зареєстровано 120 випадків гострих отруєнь алкогольною продукцією, яка містить етиловий спирт і етанол, із них 83 випадки закінчилися летальним результатом. 

Нагадаємо, в росії визнали, що населення багатьох регіонів страждає на "алкоголізм і алкогольні психози". 

Як повідомлялося, значна частина російських втрат на війні пов'язана з алкоголем. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті