В окупованому Криму залишилось палива максимум на пару тижнів

Ворог має дефіцит палива в окупрованому Криму. Про це повідомив Центр національного спротиву 11 грудня.

"На тимчасово окупованому півострові Крим виник значний дефіцит палива через великі витрати та обмежену логістику через міст. Запасів пального вистачає на 9-15 днів, що змушує місцеву окупаційну адміністрацію бити на сполох", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що паливо першочергово виділяютьна потреби ЗС РФ, відтак цивільне населення відчуває дефіцит вже зараз.

Раніше окупанти відзвітували, що в Криму за рік "віджали" майна українців майже на 2 мільярди. Серед "розкуркулених" Зеленський, Ахметов - на черзі.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті