Окупанти відзвітували, що в Криму за рік "віджали" майна українців майже на 2 мільярди. Серед "розкуркулених" Зеленський, Ахметов - на черзі

В окупованому Криму за рік від продажу конфіскованих активів українських громадян місцевий бюджет поповнився на 1,86 млрд рублів. Про це пишуть російські ЗМІ. 

З торгів пішли 25 об'єктів, включно з ялтинським пентхаусом сім'ї президента України Володимира Зеленського. 

Зазначається, що зупинятися на цьому окупаційна влада не має наміру - список на продаж включає ще майже 700 об'єктів. Йдеться про квартири, земельні ділянки, готелі, заводи і торгові мережі Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського, Арсенія Яценюка, Арсена Авакова, Нестора Шуфрича та інших українських бізнесменів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті