В окупованому Криму залишилось палива максимум на пару тижнів

Ворог має дефіцит палива в окупрованому Криму. Про це повідомив Центр національного спротиву 11 грудня.

"На тимчасово окупованому півострові Крим виник значний дефіцит палива через великі витрати та обмежену логістику через міст. Запасів пального вистачає на 9-15 днів, що змушує місцеву окупаційну адміністрацію бити на сполох", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що паливо першочергово виділяютьна потреби ЗС РФ, відтак цивільне населення відчуває дефіцит вже зараз.

Раніше окупанти відзвітували, що в Криму за рік "віджали" майна українців майже на 2 мільярди. Серед "розкуркулених" Зеленський, Ахметов - на черзі.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті