В окупованому Криму, Краснодарському краї та Білгородській області по телевізору раптово показали звернення Зеленського

Російські канали в окупованому Криму, Краснодарському краї та Білгородській області показали звернення президента Володимира Зеленського. Про це пише ТК "Обережно новини".

Ймовірно, йдеться про масовий злам сигналу.

Видання пише, що звернення українського лідера перервало звичайну телепрограму та його фрагмент був показаний в ефірі каналів ТВ-3, СТС, ТНТ та деяких інших.

Таким чином, жителі окупованого Криму та низки регіонів РФ змогли почути заяву Володимира Зеленського про неминуче повернення окупованих територій України під контроль ЗСУ.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті