В окупованому Криму, Краснодарському краї та Білгородській області по телевізору раптово показали звернення Зеленського

Російські канали в окупованому Криму, Краснодарському краї та Білгородській області показали звернення президента Володимира Зеленського. Про це пише ТК "Обережно новини".

Ймовірно, йдеться про масовий злам сигналу.

Видання пише, що звернення українського лідера перервало звичайну телепрограму та його фрагмент був показаний в ефірі каналів ТВ-3, СТС, ТНТ та деяких інших.

Таким чином, жителі окупованого Криму та низки регіонів РФ змогли почути заяву Володимира Зеленського про неминуче повернення окупованих територій України під контроль ЗСУ.

Статті

Донецьк
29.01.2023
19:32

За минулий рік вода у крані була 2 рази: 3 березня та 31 грудня. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Може, поселимо вже Пушиліна в квартиру без тепла і води, га? Там, дивись, і робота зрушить з місця, а якщо ні — тоді настав час зрушуватися самому Пушиліну".
Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Всі статті