В окупованому Донецьку повідомляють про потужний "приліт у тиловому районі"

Окупанти повідомляють про потужний обстріл Калінінського району Донецька. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 27 березня.

Повідомляють, що в районі одинадцятої години ранку в районі був приліт чотирьох реактивних снарядів із РСЗВ "тиловому районі".

Як повідомив так званий "глава адміністрації" Донецька Олексій Кулемзін, спостерігалося загоряння в районі ДС "Дружба".

За попередньою інформацією внаслідок обстрілу є жертви, але конкретика поки що невідома. Повідомляють, що внаслідок обстрілу постраждало скління в будівлях школи №95 і дитячого садка №129.

Окупаційна пропаганда звинувачує у загибелі жителів ЗСУ. Насправді 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України агресивну війну, жертвами якої стали десятки тисяч українців з обох боків лінії зіткнення.  

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті