В окупованому Бердянську жителів змушують отримати перепустки для переміщення захопленою територією області

В окупованому Бердянську Запорізької області рашисти змушують жителів отримати перепустки для переміщення по захопленій території регіону. Про це 26 березня повідомив Генштаб ЗСУ.

"У Бердянську Запорізької області російська окупаційна так звана "адміністрація" видала розпорядження місцевим жителям до 1 квітня отримати в міській комендатурі перепустки для переміщення тимчасово зайнятими територіями Запорізької області", - повідомили українські військові.

Однак ці перепустки людям видають тільки після проходження фільтрації. Також у Генштабі зазначили, що ці документи окремо видаватимуть для людей і для транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти посилили фільтрацію на Херсонщині після вдалого удару ЗСУ по базі противника.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті