В окупованому Алчевську катастрофічна нехватка педіатрів - Лисогор

У тимчасово окупованому Алчевську на Луганщині не вистачає педіатрів. Про це повідомив 17 січня у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

За його словами, ситуація аналогічна інши містам так званої "ЛНР", коли  літні медики пішли на пенсію, молоді лікарі виїхали, а студенти не повертаються.

"У дитячій поліклініці приймає лише один педіатр на день – малеча з батьками перебуває в черзі по чотири-п’ять годин. Кадрова допомога з рф не надходить", - зазначив Лисогор. 

Нагадаємо, окупанти на Луганщині через нестачу лікарів примушують працювати у шпиталях студентів. 

Як повідомлялося, Україна продовжує нараховувати зарплату лікарям, які не виїхали з тимчасово окупованих територій після лютого 2022 року. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті