Маріупольці масово скаржаться на відсутність нормальної медицини в окупованому місті

"У Маріуполі місцеві ЗМІ рекламують два нові корпуси Центру медико-санітарної допомоги № 3, які місту допоміг створити російський санкт-петербург. Окупанти вихваляються новим діагностичним центром, де вперше за майже чотири роки встановили апарат МРТ, які й до цього були в українському Маріуполі. Але для загарбників це – досягнення", - повідомляє Телеграм-канал Маріупольської міської ради.

Однак жителі міста заявляють, що усе це не відповідає дійсності. Потрапити на діагностику майже неможливо – необхідно очікувати консультації щонайменше два місяці.

Маріупольці у соцмережах заявляють, що медицина наскрізь корумпована. Створюються черги, а потім лікарі вимагають кошти, хто хоче раніше потрапити на прийом. При цьому містяни наголошують, що фахових спеціалістів гостро не вистачає, прийом ведуть переважно терапевти.

Навіть місцевий так званий "департамент охорони здоров’я" звітував про гострий дефіцит кадрів. Крім того, у лікарнях немає сучасного обладнання. Через відсутність у місті дитячих інфекційних відділень, дітей з ГРВІ та інфекційними захворюваннями возять до Нікольського або Донецька.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті