В окупованому Алчевську через заповненість лікарень поранених росіян розміщують у морзі

Російські загарбники розміщують своїх поранених військових у морзі тимчасово окупованого Алчевська через брак місць у воєнних шпиталях Луганської області. Про це 9 вересня повідомив у Телеграмі голова ОВА Артем Лисогор.

За його словами, у лікарнях на окупованій частині Луганщини росіяни не встигають звільняти ліжко-місця – увесь фонд постійно зайнятий.

"Тому в Алчевську, до прикладу, прийшлося поранених розміщувати у приміщенні моргу, куди їх привезли разом із ліквідованими під Кремінною загарбниками", - зазначив Лисогор.

Також він зазначив, що для поповнення безповоротних втрат противник продовжує перекидати в райони Новоєгорівки та Діброви резерви, комплектує штурмові групи переважно за рахунок ув’язнених.

Як повідомлялося, окупанти припиняють централізоване продовольче забезпечення своїх підрозділів у Сватівському районі Луганщини.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті