Окупанти припиняють централізоване продовольче забезпечення своїх підрозділів у Сватівському районі Луганщини

Російські окупанти заявили, що припиняють централізоване продовольче забезпечення своїх підрозділів у Сватівському районі Луганщини з вересня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 1 вересня.

"До російських окупаційних адміністрацій Сватівщини доведено, що з вересня  припиняється централізоване продовольче забезпечення особового складу підрозділів, дислокованих на території цього району", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що логістичне забезпечення особового складу окупаційних військ продовжує погіршуватись, про що свідчить запровадження відповідних обмежень окремих військових частин.

Раніше повідомлялось, що у селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті