Окупанти припиняють централізоване продовольче забезпечення своїх підрозділів у Сватівському районі Луганщини

Російські окупанти заявили, що припиняють централізоване продовольче забезпечення своїх підрозділів у Сватівському районі Луганщини з вересня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 1 вересня.

"До російських окупаційних адміністрацій Сватівщини доведено, що з вересня  припиняється централізоване продовольче забезпечення особового складу підрозділів, дислокованих на території цього району", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що логістичне забезпечення особового складу окупаційних військ продовжує погіршуватись, про що свідчить запровадження відповідних обмежень окремих військових частин.

Раніше повідомлялось, що у селі Веселе на Старобільщині окупанти заселились в усі порожні будинки й тепер хочуть підселятись до тих, хто ще лишається вдома.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті